Hakkımızda


Feza Kutu sektördeki yolculuğuna 1997 yılında başlamıştır. Mikro oluklu ofset kutu üretimine, ürünü en iyi sunmaya yönelik sorumluluğu taşıyarak başlamıştır.

Bugün Samsun Kutlukent 19 Mayıs Sanayi bölgesinde yer alan 5000 m2 kapalı alanda sürekli teknolojiyi takip ederek, ürün yelpazesini yeniliyerek hizmet sunmaktadır.

Feza Kutu Kağıdın var olduğu her alanda kendi tasarımlarıyla dahada gelişerek daima iyiyi ve doğruyu üretmeyi hedeflemektedir.Ürünü En iyi sunmaya yönelik tasarımlari ambalaj farkıyla ürün kalitesinin mükemmel birleşmesinin tüketiciye ulaşabilmesi..

Bu çabalar ürün ve ambalaj üzerinde güncelleşmeyi ön plana çıkarmış ve hedefe ulaşmanın en önemli koşullarından biri haline getirmiştir. Ambalaj sektöründe önde gelen isimlerden biri olan " Feza Kutu" bu anlayış ile müşterilerine her zaman iyiye ve kaliteyi en ekonomik şekilde sunmaya özen göstermektedir.

Misyonumuz


Kalite yönetimimiz ve başarımızın sürekliliğini sağlamak. Son teknolojik olanakları insan emeği ve yaratıcı gücü ile birleştirmek. Hep “daha iyi’nin var olduğuna inanmak.

Vizyonumuz


Kurumsal yapının varlığını ve gücünü hisseden, değişen müşteri beklentilerini sezen ve her üretimde beklentileri aşmaya çalışan. Sorumluluk sahibi, yaratıcı, üretimin hazzına inanan. Tüm ilişkilerinde karşılıklı güven, dürüstlük, açıklık ve içtenliği temel alan, ekip çalışmasının gücüne inanan ve çalışan memnuniyetini önemseyen bir firma olmak.